Sak-Mil Gıda

Hakkımızda

2004 yılında kurulan Sak-Mil Gıda, 16 yıl gibi bir sürede gelişerek mantı, milföy, börek ve diğer ürün çeşitlerini, 1500 satış noktası ile Türkiye’nin bir çok şehrine ulaştırmaktadır. İlkeli ve kurumsal yapımızla insan sağlığını korumaktan ve çevreye duyarlı anlayışımızla yadsınamayacak “Lezzet” ailesini tüketicilerimize sunmaktan gururluyuz. Markamız, Türk mutfağının geleneksel yemeği mantının bir çok farklı çeşidi, milföy, paçanga böreği, sigara böreği, gül böreği, tarhana gibi ürünlerle mutfaklarda fark yaratmaya devam ediyor.

Vizyonumuz

Tüketicilerimizi, müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir gıda şirketi olmak.

Misyonumuz

Tüketici, müşteri ve alışverişçilerine en pratik, en taze, en lezzetli ürünleri,sağlıklı ve güvenli değer zinciri ile sunan, lider ve yenilikçi marka olmak.

Image

Teknoloji

Sektörün teknolojik gelişmelerini yakından takip etmek, yenilikçi ve atılımcı olmak.

Topluma Saygı

Toplum değerlerine, yasal mevzuatlara ve çevreye saygılı olmak.

Ürün Çeşitliliği

Pazarın ihtiyaçlarını ve tüketici eğilimlerini göz önünde bulundurarak tüketicilere yeni ürünler sunmak.

Image

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerin ihtiyaçları ve isteklerini her zaman birinci sırada tutmak ve bu doğrultuda üretim yapmak. Kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlı ürünlerle sizlere hizmet sunmak.

Kalite

Ürünlerimizin tohumdan başlayarak, fabrikaya gelişine işlenip, son tüketicilerimize ulaşmasına kadar üretimin her aşamasını son derece titizlikle ele almak.

Lezzet

Ürünlerimizin her zaman üstün lezzete ve kaliteye sahip olmalarını sağlamak. Damağınızdan gitmeyen lezzetlerle sizlere hizmet vermeye devam etmek.

Image